ماینکس ۲۰۱۷ برگزار می‌شود

ساخت وبلاگ
چکیده : ششمین همایش و نمایشگاه سالیانه فرصت‌های سرمایه‌گذاری در معدن و صنایع معدنی ایران برگزار می‌شود. مای... با عنوان : ماینکس ۲۰۱۷ برگزار می‌شود بخوانید :
ششمین همایش و نمایشگاه سالیانه فرصت‌های سرمایه‌گذاری در معدن و صنایع معدنی ایران برگزار می‌شود. ماینکس امسال ۱۸ تا ۲۰ مهرماه در مصلی امام خمینی(ره) برپاست.

ششمین همایش و نمایشگاه سالیانه فرصت‌های سرمایه‌گذاری در معدن و صنایع معدنی ایران برگزار می‌شود. ماینکس امسال ۱۸ تا ۲۰ مهرماه در مصلی امام خمینی(ره) برپاست.

ارائه آخرین تجهیزات، تکنولوژی، ماشین‌آلات و خدمات داخلی و خارجی در زمینه معدن و صنایع معدنی ایران، معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در بخش معدن و صنایع معدنی کشور، هم‌اندیشی با مقامات، استادان، دست‌اندرکاران و اندیشمندان مرتبط با معدن و صنایع معدنی در قالب تشکیل جلسات، مکاتبات و کارگاه‌های آموزشی، معرفی توانمندی‌های بخش خصوصی و سازمان‌های دولتی جهت واگذاری پروژه‌های قابل سرمایه‌گذاری، معرفی منابع تامین مالی جهت طرح‌ها و پروژه‌ها و شناسایی و معرفی توانمندی‌های معدنی ایران ازجمله اهداف ماینکس امسال است.

به گفته رئیس سازمان نظام مهندسی معدن، برگزارکننده ماینکس ۲۰۱۷، این نمایشگاه با حضور ۲۰۰ شرکت و موسسه داخلی و ۵۵ شرکت خارجی از ۱۵ کشور جهان برگزار می‌شود.

«نادعلی اسماعیلی دهج» در این زمینه گفت:« شرکت‌های بزرگی نظیر فولاد مبارکه، ذوب آهن، قرارگاه خاتم‌الانبیا، سرب و روی ایران، زغال‌سنگ کرمان، شرکت تهیه و تولید، سازمان زمین‌شناسی، جهاد دانشگاهی و… همچنین شرکت‌هایی از آلمان، فرانسه، چین، استرالیا، دانمارک، سوئد، آفریقای جنوبی، ترکیه، روسیه، لهستان، هلند و ایتالیا در این نمایشگاه حضور دارند.»

او با اشاره به لزوم جلب سرمایه‌گذاری در بخش معدن و معرفی آن به عنوان یکی از اولویت‌های کشور، افزود: «بیش از ۶۶ نوع ماده معدنی و ۵۴ میلیارد تن ذخیره کشف‌شده معدنی در کشور وجود دارد و معتقدم در این عرصه هنوز کشور بکر مانده است. امروز سرمایه‌گذاری در معادن بزرگ با ذخایر بزرگ و عیار پایین مانند معدن انگوران یا معدن تیتان کهنوج باید در دستور کار قرار بگیرد.»

بنا به گفته رئیس سازمان نظام مهندسی معدن ایران برگزاری ۲۰ همایش و کارگاه آموزشی علمی، نشسست‌های تخصصی با حضور متخصصان، استادان دانشگاه‌ها و با مشارکت و همکاری سازمان‌ها و تشکل‌های معدنی کشور و همچنین بازدید سفرا و هیأت‌های تجاری بخشی از برنامه‌های جنبی ماینکس ۲۰۱۷ است.

همچنین همایش «گردشگری معدن» به منظور معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری معدن در تاریخ ۱۹ مهرماه در  حاشیه ماینکس ۲۰۱۷ برگزار می‌شود.

معارف ورودی 96 مهندسی معدن...
ما را در سایت معارف ورودی 96 مهندسی معدن دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 9 تاريخ : چهارشنبه 24 آبان 1396 ساعت: 13:35